KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13835325
nr 1383 5325
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålningar, 4 st, Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 30x24-39x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 8 mars 2021
kl 18:42:51
300 kr
700 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
1.100 kr
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman